Pritisnite kako biste se vratili na naslovnicu Gigajob Hrvatska Ovo je Gigajob ponuda poslova za:

POSLUŽITELJ/ICA STROJA ZA IZRADU PAPIRNE KONFEKCIJE (#871.600.699)

Ponuda za posao u Velika Gorica (Zagrebačka), Hrvatska

Mjesto rada: VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Vrsta zaposlenja: Na određeno;
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: 3i smjene
Opis poslova:
- rad na strojevima za izradu toaletne konfekcije i pakiranje robe
- utovar i istovar
- rad na viličaru

Poduzeće

Naziv poduzeća
T.IN.US.-G.M. d.o.o.
Opis poduzeća
Poduzeće je veletrgovina i proizvodnja papirnatih ručnika, toalet rola/listića i salveta.
Bavi se i veleprodajom sredstava za čiščenje i druge robe široke potrošnje, neprehrambene.
Posluje od 1992. god.
Broj zaposlenika
11 - 100

Pojedinosti o poslu

Status zaposlenja
Puno radno vrijeme
Vrsta plaće
Fiksna plaća
Mjesto posla
Grad
Velika Gorica
Poštanski broj
HR-10410
Županija
Zagrebačka
Zemlja
Hrvatska
Objavljeno
2018-02-26

Uvjeti posla

Minimalna stručna sprema
Bilo koja stručna sprema

E-Mail Alert

Primajte najnovije POSLUŽITELJ/ICA STROJA ZA IZRADU PAPIRNE KONFEKCIJE Poslovi u Velika Gorica putem elektroničke pošte

  • Statistika za ovo radno mjesto

    Gigajob korisničko ime
    871.600.699
    Objavljeno
    prije 90 dana
    Kratka poveznica
    Pregledno u rezultatima pretrage
    Ovaj oglas je usklađen 576 put(a) u Gigajobovim rezultatima pretrage
    Pogledana stranica
    Gigajobovi korisnici pogledali su ovaj oglas 19 put(a)